РОЗПОЧИНАЄМО РОЗРОБКУ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЛИСЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Лисецька селищна рада за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» розпочинає роботу із розробки Стратегії розвитку Лисецької територіальної громади на 2023–2027 роки.

Стратегія – це основний документ, що визначає саму ідею громади. Це план дій на п’ять років із чітким визначенням, якою ми хочемо бачити нашу громаду у майбутньому. Це визначення заходів та ресурсів для забезпечення подальшого розвитку нашої громади та комфортного проживання кожного її мешканця.

Успіх розробки стратегії залежить від активності та включення в робочі процеси представників усіх зацікавлених сторін. Тому запрошуємо активних мешканців громади долучитися до цієї непростої, тривалої, але цікавої та потрібної роботи, щоб спільно вирішувати, яким шляхом наша громада рухатиметься найближчі кілька років. Просимо долучатися представників з різних сфер діяльності: освіта, культура, медицина, економіка, підприємництво, соціальна сфера, активна молодь та усіх, хто хоче, щоб його думка була почута та врахована.

Нам потрібні ваші знання та досвід, вміння та бажання працювати, креативні думки та сміливий погляд в майбутнє.

В даний час формується робоча група з розробки Стратегії Лисецької територіальної громади. Членство в робочій групі передбачатиме виконання значної кількості поставлених задач та обов’язкову участь у всіх засіданнях. Тож просимо долучатися тих, хто має бажання та час працювати, та подати свою кандидатуру на включення до складу робочої групи. У поданні вказати у довільній формі коротку інформацію про себе: прізвище, ім’я, освіта, рід заняття, мотивація, інша інформація, яку Ви вважаєте за потрібне.

Подання надсилати до 14.02.2022 р. на поштову адресу: 77455, вул. Січових Стрільців, 55, смт Лисець, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область або на електронну адресу: [email protected].

Окрім того долучитися до розробки Стратегії розвитку можна також наступним чином:

- брати участь у засіданнях робочої групи з розробки Стратегії розвитку Лисецької територіальної громади з правом висловлення власної думки, але без права голосу;

- брати участь в опитуваннях, в тому числі електронних на сайті громади, консультаціях з громадськістю, зустрічах, фокус-групах, які проводитимуться робочою групою;

- подавати ідеї чи пропозиції щодо розвитку Лисецької громади у письмовому вигляді на адресу:

77455, вул. Січових Стрільців, 55, смт Лисець, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область;

або на електронну адресу: [email protected].

Слідкуйте за оголошеннями на сайті Лисецької громади (https://lsr.if.ua) та на офіційній сторінці Лисецької селищної ради у соціальній мережі «Facebook».

Довідки за тел.: (050) 3736335, (067) 9853598, Гринюк Галина.

Плануймо своє майбутнє разом!!!