У Лисецькій школі мистецтв відбувся черговий випуск

Новини Освіта 4 червня 2024

Селищний голова Анатолій Лущак подякував дирекції школи, викладачам за те, що вклали душу, працю у своїх вихованців; батькам, які підтримали й допомогли розвинути дитячі таланти. Він зауважив, що юні музиканти гідно представляють Лисецьку громаду й своїми завзяттям, старанням більше роблять для неї, ніж деякі дорослі.

Читайте далі

У Лисецькій громаді відзначили грамотами і преміями дітей, які досягли успіхів у навчанні, творчості, спорті

Новини Освіта 31 травня 2024

В Будинку культури Старого Лисця відбулося свято-зустріч з обдарованою учнівською молоддю.

Читайте далі

ЗАВЕРШИЛАСЯ РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЄКТУ "ОБЛАШТУВАННЯ РЕСУРСНОЇ КІМНАТИ ДЛЯ ДІТЕЙ В СТАРОЛИСЕЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ"

Новини Освіта 15 січня 2024

Проєкт розроблено та реалізовано Лисецькою ініціативною групою (керівник проєкту Наталія Ярощук) у партнерстві ГО «Природничий клуб «Кедрина» в рамках програми «SCLR» за фінансової підтримки Угорська Екуменічна Служба Допомоги. Проєктна пропозиція стала одним із переможців в конкурсі проєктних заявок, який проводила Угорська Екуменічна Служба Допомоги в рамках програми «SCLR» у вересні - жовтні 2023року.

Читайте далі

А ТИ ЗАЙМАЄШСЯ СПОРТОМ?

Новини Освіта 28 грудня 2023

Міністерством молоді та спортом України у співпраці з Державною службою статистики України на платформі ​https://survey.stat.gov.ua​​​ створено анкету для проведення онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів.

Читайте далі

ШКОЛЯРІ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ БАСКЕТБОЛЬНОЇ ПЕРШОСТІ

Освіта Спорт 18 грудня 2023

15 грудня в рамках традиційних міжшкільних спортивних змагань Лисецької територіальної громади, зорганізованих відділом освіти, культури, молоді та спорту Лисецької селищної ради задля виявлення кращих команд навчальних закладів, залучення учнівської молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, популяризації ігрових видів спорту, на базі Лисецького ліцею відбулася баскетбольна першість.

Читайте далі

ЯСКРАВЕ ТА ПРОСТОРЕ «СОНЕЧКО» - ПОДАРУНОК ЛИСЕЦЬКИМ ДОШКІЛЬНЯТАМ

Новини Освіта 7 грудня 2023

Мрія батьків дошкільнят селища Лисець про затишний просторий дитячий садочок зреалізувалася. Відтепер понад сотня найменших жителів даного населеного пункту виховуватимуться та здобуватимуть дошкільну освіту в окремому корпусі Лисецького ліцею, де досі працювали дві дошкільні групи навчально-виховного комплексу.

Читайте далі

ДО ДІТЕЙ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАВІТАВ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

Новини Освіта 6 грудня 2023

Позитивними емоціями святковим настроєм, теплом та турботою були зігріті учасники заходу "Святий Миколай іде до дітей", який напередодні Дня святого Миколая благодійна організація "БФ "Карітас Лисець УГКЦ", гуманітарна неурядова організація "Terre des hommes" за сприяння Лисецької селищної ради провели у Будинку культури села Старий Лисець.

Читайте далі

ЯРМАРОК НА ПІДТРИМКУ ЗСУ В ЛИСЕЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Новини Освіта 24 жовтня 2023

Благородна мета допомогти нашим захисникам на передовій та великий патріотизм згуртували під час осіннього шкільного ярмарку родину Лисецького ліцею Лисецької селищної ради.

Читайте далі

ЗОРІЄНТУВАТИ ШКОЛЯРІВ СТАРОГО ЛИСЦЯ У РІЗНОМАНІТТІ ПРОФЕСІЙ

Новини Освіта 11 жовтня 2023

мав на меті інтерактивний захід для молоді «Ярмарка професій», яку зорганізувало та провело 10 жовтня у Старолисецькому ліцеї Тисменицьке управління Івано-Франківської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

Читайте далі

В ЛИСЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМИ СВЯТАМИ ВИХОВАТЕЛІВ, ВЧИТЕЛІВ, БІБЛІОТЕКАРІВ ТА МУЗИКАНТІВ

Новини Освіта 30 вересня 2023

В ці осінні дні свої професійні дні відзначають працівники дошкільних закладів, вчителі, бібліотекарі та музиканти. Другий рік поспіль професійні свята усіх особливі, обпалені війною… Попри все на світі, кожен міцно тримає свій фронт, аби наші Захисники були впевнені, що позаду – міцний та впевнений тил.

Читайте далі