ЗОРІЄНТУВАТИ ШКОЛЯРІВ СТАРОГО ЛИСЦЯ У РІЗНОМАНІТТІ ПРОФЕСІЙ

Новини Освіта 11 жовтня 2023
мав на меті інтерактивний захід для молоді «Ярмарка професій», яку зорганізувало та провело 10 жовтня у Старолисецькому ліцеї Тисменицьке управління Івано-Франківської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості. 
До навчального закладу завітали керівник Тисменицького управління Іванна Комуніцька, заступник начальника управління - начальник відділу взаємодії із роботодавцями Петро Данилюк, кар’єрний радник відділу кар’єрного консультування Світлана Карп’юк. 
Такий інтерактивний захід, що став вже традиційним та вельми популярним в учнівському середовищі, допомагає старшокласникам «прицілитися» із майбутнім фахом. Варто відмітити, що «Ярмарка професій» стала корисною не тільки для старшокласників, але й для молодших ліцеїстів, які із непідробною цікавістю вибігали на шкільне подвір’я, де старші ліцеїсти мали нагоду спробувати себе у ролі рятувальника-пожежника, медичної сестри, перукаря, кравця, програміста, бібліотекаря, дизайнера, військовослужбовця, слюсаря з ремонту автомобілів, коваля, кухаря-кондитера, бжоляра тощо.
На завершення заходу керівник Тисменицького управління Іванна Комуніцька подякувала усім старшокласникам за активну участь у заході, що ближче познайомив їх зі світом професій, а найбільш активних ліцеїстів, які найвправніше «перевтілювалися» у відповідних фахівців, відзначила подарунками. 
Проводячи такі профорієнтаційні заходи, фахівці центру зайнятості радіють, що, орієнтуючи шкільну молодь у різноманітті професій, допомагають обрати їм майбутній фах. Бо не випадково гасло центру зайнятості звучить як: «Співпраця з нами — запорука успіху!»