ЯРМАРОК НА ПІДТРИМКУ ЗСУ В ЛИСЕЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Новини Освіта 24 жовтня 2023
Благородна мета допомогти нашим захисникам на передовій та великий патріотизм згуртували під час осіннього шкільного ярмарку родину Лисецького ліцею Лисецької селищної ради. 
Напередодні організатори, вчителі, діти, разом зі своїми батьками, ретельно готувалися. Готували смачну домашню випічку, різноманітні смаколики, десерти та напої, змайстрували ексклюзивні вироби ручної роботи, гуртківці місцевої школи мистецтв передали малюнки.  
Реалізовуючи власноруч приготовлену солодку продукцію, ліцеїсти разом зі своїми наставниками застосували свою комунікабельність, шарм, лідерські здібності… 
Підтримати благодійну справу місцевих ліцеїстів міг кожен житель селища Лисець. Заступник Лисецького селищного голови Іван Говера, що завітав на ярмарок разом із начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Лисецької селищної ради Світланою Шарабуряк, подякував дітям, їх батькам та вчителям за ініціативу. 
Впродовж заходу вдалося наторгувати 35 071 грн. Директор Лисецького ліцею Христина Піндус запевнила, що усі виручені від реалізації продукції та виробів кошти будуть передані на підтримку нашого воїна, котрий зараз перебуває на Запорізькому напрямку. Частину смаколиків лідери шкільного самоврядування передали для військовослужбовців, котрі проходять реабілітацію у першому добровольчому хірургічному шпиталі на базі хірургічного центру БРАСС, посмакували солодощами й мешканці благодійного шелтеру.  
Ми живемо у нелегкі часи, коли триває боротьба за нашу державність та незалежність, відтак не можна стояти осторонь подій, які відбуваються навколо, а варто декларувати свою громадянську позицію навіть в такий спосіб, як це зробили наші школярі. Тому так влучно охарактеризувала українців наша неперевершена Ліна Костенко: «Ми воїни. Не ледарі. Не лежні і наше діло праведне й святе. Бо хто за що, а ми за незалежність. Отож нам так і важко через те».