Останній дзвоник

Новини Освіта 7 червня 2021

5 червня в усіх закладах загальної середньої освіти пролунали останні дзвоники. Цього року навчання в школах Лисецької територіальної громади завершили 82 дев'ятикласники і 34 учнів одинадцятих класів.

Читайте далі

ШАНОВНІ ШКОЛЯРІ, ПЕДАГОГИ ТА БАТЬКИ!

Новини Освіта 5 червня 2021

Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Лисецької селищної ради щиро вітаю вас з Днем останнього дзвоника!

Читайте далі

ЗУСТРІЧ ІЗ ОБДАРОВАНОЮ УЧНІВСЬКОЮ МОЛОДДЮ

Найуспішніших, найкреативніших та найталановитіших школярів навчальних закладів Лисецької територіальної громади - переможців предметних олімпіад та творчих конкурсів вітали із Міжнародним днем захисту дітей та дякували за проявлену успішність на святі-зустрічі з обдарованою учнівською молоддю.

Читайте далі

Святкуємо День вишиванки

Всесвітній День вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. У 2021 році він припадає на 20 травня. Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу.

Читайте далі

УНІВЕРСИТЕТ КОРОЛЯ ДАНИЛА ТА ЛИСЕЦЬКА ГРОМАДА УКЛАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

Новини Освіта 20 травня 2021

13 травня в Лисецькій селищній раді відбулося офіційне підписання Меморандуму про співпрацю у сфері підтримки та розвитку молоді із закладом вищої освіти – Університет Короля Данила.

Читайте далі

День матері

Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. І одне з травневих свят стосується кожного з нас. Це свято – День матері, що відзначається у більшості країн світу у другу неділю травня і запроваджено на честь усіх матерів: як тих, хто народив дітей, так і тих, хто лише збирається стати мамою.

Читайте далі