У ЛИСЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМИ СВЯТАМИ ВИХОВАТЕЛІВ, БІБЛІОТЕКАРІВ, ПЕДАГОГІВ ТА МУЗИКАНТІВ

Новини Освіта 29 вересня 2022

Вітаючи зібрання голова Лисецької тергромади Анатолій Лущак подякував вихователям, вчителям, музикантам та бібліотекарям за самовіддане служіння обраній справі, адже своїми мудрими порадами, чуйним ставленням і справедливими настановами кожен фахівець допомагає нашому підростаючому поколінню долати непростий шлях осягнення знань, розвивати творчі здібності та черпати життєву мудрість у книжковому всесвіті.

Читайте далі

ОБДАРОВАНІ ДІТИ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЮТЬ СЕРТИФІКАТИ НА ГРАНТОВЕ НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТІ КОРОЛЯ ДАНИЛА

Новини Освіта 3 червня 2022

В рамках укладеного 13 травня 2021 року Меморандуму про співробітництво поміж Лисецькою селищною радою та Університетом Короля Данила, вищим навчальним закладом надано 12 сертифікатів про отримання гранту на навчання.

Читайте далі

СВЯТО-ЗУСТРІЧ ІЗ ОБДАРОВАНОЮ МОЛОДДЮ ТА ПЕДАГОГАМИ

Новини Освіта 3 червня 2022

Під час зустрічі з обдарованою учнівською молоддю Лисецької територіальної громади у Старолисецькому Будинку культури голова громади Лущак Анатолій, його заступник Говера Іван та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Лисецької селищної ради Шарабуряк Світлана привітали майбутню еліту української держави, яка в такий складний період для країни під орудою вчителів, викладачів та спортивних наставників завершила навчальний рік зі здобутками у Всеукраїнських предметних олімпіадах, творчих конкурсах та спортивних змаганнях.

Читайте далі

СТАРОЛИСЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ СТАВ ЗАТИШНИМ ТА ЕНЕРГООЩАДНИМ

Новини Освіта 11 січня 2022

Після новорічно-різдвяних канікул другий семестр навчального року педагогічний та учнівський колективи ліцею у Старому Лисці розпочнуть у затишнішому навчальному закладі, котрий до того ж ще стане енергоощадним.

Читайте далі

ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ В УЧНІВСЬКОМУ СЕРЕДОВИЩІ ТА НАСИЛЬСТВА В СІМ'Ї

Новини Освіта 9 грудня 2021

9 грудня 2021 року, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», у закладах загальної середньої освіти громади, проведено зустріч учнів з інспекторами ювенальної превенції та представниками Служби у справах дітей Лисецької селищної ради, на тему: «Протидія булінгу в учнівському середовищі та насильства в сім’ї».

Читайте далі

ШАНА ВЧИТЕЛЯМ, ВИХОВАТЕЛЯМ, БІБЛІОТЕКАРЯМ ТА МУЗИКАНТАМ!

Напередодні професійних свят - Дня дошкілля, Всеукраїнського дня бібліотек, Міжнародного дня музики та Дня вчителя, які в календарі слідують один за одним, у громаді вирішили віддячити за виховання наймолодших діток, навчання учнів, розвиток музичних талантів та популяризацію читання.

Читайте далі

ЮНІ ФУТБОЛІСТИ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ - ПЕРЕМОЖЦІ МЕМОРІАЛУ АНДРІЯ ХОМИНА

Новини Освіта Спорт 27 вересня 2021

Протягом двох днів, 25 та 26 вересня, десять дитячих команд Прикарпаття розігрували медалі традиційного дитячо-юнацького футбольного турніру, присвяченого пам’яті майстра спорту міжнародного класу, відомого українського футболіста Андрія Хомина – гравця івано-франківського “Прикарпаття”, київського “Динамо”, полтавської “Ворскли”, збірних України і Туркменістану, який у 1999 році трагічно пішов із життя внаслідок автомобільної катастрофи.

Читайте далі

Олімпійський тиждень в Старолисецькому ліцеї

Новини Освіта Спорт 13 вересня 2021

З 06 по 10 вересня у Старолисецькому ліцеї проводився "Олімпійський Тиждень" та "Тиждень Безпеки життедіяльності".

Читайте далі

ВІДБУВСЯ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ПРЕТЕНДЕНТІВ ДО СКЛАДУ ДИТЯЧОЇ ДОРАДЧОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ

Новини Освіта 13 вересня 2021

Учениця Лисецького ліцею Менько Анна пройшла відбір до складу дитячої дорадчої ради Івано-Франківського району

Читайте далі

ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ В ЛИСЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ

Новини Освіта 1 вересня 2021

Дзвінким відлунням срібного дзвоника у перший день осені стартував новий навчальний рік для 830 школярів Лисецької територіальної громади. Святкові лінійки з нагоди Дня знань відбулися на шкільних подвір'ях Стебницької гімназії, Лисецького та Старолисецького ліцеїв.

Читайте далі