ДОШКІЛЬНИКАМ У ДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Новини Освіта 25 вересня 2023

Не лише у Всеукраїнський день дошкілля, а щоденно дякуймо вихователям, помічникам вихователів, музичним керівникам, кухарям, медсестрам та усім працівникам наших закладів дошкільної освіти “Сонечко” селища Лисець під керівництвом Ірини Зорій та Старолисецького ЗДО “Малятко” під орудою Надії Прокоп, бо завдяки вашій любові до малюків, щирій турботі та професіоналізму батькам набагато легше виховувати наше майбутнє.

Читайте далі

УПРОДОВЖ КАНІКУЛ В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ТРИВАЛИ ПОТОЧНІ РЕМОНТИ

Новини Освіта 7 вересня 2023

Щоби наші дошкільнята, школярі, вихователі та вчителі із Лисецького закладу дошкільної освіти “Сонечко”, Старолисецького ЗДО “Малятко”, Стебницької гімназії, Лисецького та Старолисецького ліцеїв новий навчальний рік зустріли у світлих, просторих, затишних, а головне безпечних класах тут тривали інтенсивні поточні ремонти усіх шкільних приміщень.

Читайте далі

У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

Новини Освіта 2 вересня 2023

Завдячуючи нашим захисникам, котрі мужньо протистоять загарбнику, освітні заклади в цей день змогли провести шкільні лінійки. Гостями свята на шкільних подвір'ях Стебника, Лисця та Старого Лисця стали батьки школяриків.

Читайте далі

ОЧІЛЬНИЦЯ ВІДДІЛУ ОСВІТИ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ЩОРІЧНІЙ ОСВІТНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ У КИЄВІ

Новини Освіта 28 серпня 2023

Серпнева освітня конференція, що пройшла під гаслом “Освіта єднає”, стала платформою для об’єднання фахівців з різних галузей освіти, зокрема педагогів, державних лідерів, міжнародних партнерів, представників громадських організацій та молоді з усіх регіонів України.

Читайте далі

НАВЧАЮТЬСЯ САМІ, ЩОБИ НАВЧАТИ ІНШИХ: СЕРПНЕВІ ОСВІТНІ СТУДІЇ-2023

Новини Освіта 26 серпня 2023

Загвіздянська територіальна громада стала місцем зустрічі керівників закладів освіти Загвіздянської, Угринівської, Єзупільської та Лисецької територіальних громад. Третій рік поспіль в рамках підписаної угоди про співпрацю керівники освітніх підрозділів та директори ліцеїв та гімназій в такому форматі обговорюють особливості освітнього процесу.

Читайте далі

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ЛИСЦЯ ТА СТЕБНИКА ОТРИМАЛИ НОВИХ КЕРІВНИКІВ

Новини Освіта 3 серпня 2023

Наказом начальника відділу освіти, культури молоді та спорту Лисецької селищної ради Світлани Шарабуряк від 21 червня 2023 року ПІНДУС ХРИСТИНУ МИКОЛАЇВНУ призначено в порядку переведення з посади заступника з навчально-виховної роботи на посаду директора Лисецького ліцею на період дії воєнного стану, без проведення конкурсу, на умовах дії строкового трудового договору, до дати укладання строкового договору з переможцем конкурсу на посаду директора Лисецького ліцею. Наказом начальника освіти, культури, молоді та спорту Лисецької селищної ради від 1 серпня 2023 року на період дії воєнного стану, без проведення конкурсу, на умовах дії строкового трудового договору, до дати укладення строкового договору з переможцем конкурсу на посаду директора Стебницької гімназії переведено практичного психолога Стебницької гімназії ГУРАЛЬ ЛІЛІЮ ІГОРІВНУ.

Читайте далі

ЛІЦЕЇСТИ СТАРОГО ЛИСЦЯ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ «НАДІЯ НАЦІЇ»

Новини Освіта Спорт 26 квітня 2023

Задля формування загальнонаціональної єдності, підняття духу, популяризації здорового способу життя та залучення учнів закладів середньої освіти краю до регулярних занять спортом Івано-Франківський коледж фізичного виховання за сприяння департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА започаткував спортивні змагання «Надія нації» серед закладів загальної середньої освіти Прикарпаття.

Читайте далі

ЧЕСЬКИЙ ВОЛОНТЕР ВІТ САМЕК ВРУЧИВ УСПІШНИМ ШКОЛЯРАМ ГРОМАДИ КОМП'ЮТЕРИ

Новини Освіта 14 березня 2023

Ведучий одного із чеських телеканалів, журналіст, а від часу повномасштабного вторгнення – ще й волонтер та великий друг України Віт Самек завдяки своїм друзям-благодійникам привіз нову партію гуманітарної допомоги для українців, що постраждали від війни.

Читайте далі

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ 11 ХРОМБУКІВ

Новини Освіта 11 листопада 2022

Голова Лисецької територіальної громади Анатолій Лущак разом із керівником відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Світланою Шарабуряк передали представникам Стебницької гімназії, Лисецького та Старолисецького ліцеїв сучасні ноутбуки.

Читайте далі

З НАГОДИ ДНЯ ВЧИТЕЛЯ!

Новини Освіта 1 жовтня 2022

З нагоди Дня вчителя в Старолисецькому ліцеї відбулося загальношкільне свято. В актовій залі зібралися винуватці професійного свята та їх вдячні учні. Привітали велику шкільну старолисецьку родину: вчителів, кухарів, прибиральниць, двірників, сторожів, опалювачів під орудою директора Любові Бойко та подякували кожному з них за високий професіоналізм за сумлінну працю голова Лисецької громади Анатолій Лущак, його заступник Іван Говера та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Світлана Шарабуряк.

Читайте далі