ЯСКРАВЕ ТА ПРОСТОРЕ «СОНЕЧКО» - ПОДАРУНОК ЛИСЕЦЬКИМ ДОШКІЛЬНЯТАМ

Новини Освіта 7 грудня 2023
Мрія батьків дошкільнят селища Лисець про затишний просторий дитячий садочок зреалізувалася. Відтепер понад сотня найменших жителів даного населеного  пункту виховуватимуться та здобуватимуть дошкільну освіту в окремому корпусі Лисецького ліцею, де досі працювали дві дошкільні групи навчально-виховного комплексу. 
Від часу створення Лисецької територіальної громади турбота про найменших жителів та здобуття ними дошкільної освіти були пріоритетом. Підготовлений проєкт Лисецької селищної ради щодо завершення будівництва нового дитячого садочка отримав схвалення на обласному рівні, а відтак на умовах співфінансування селищної ради мав добудуватися за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Через запровадження воєнного стану в країні фінансування всіх державних програм було згорнуто, а відтак мрія лисецької малечі про завершення дитсадка-довгобуду знову відтермінувалася. Керівництво Лисецької селищної територіальної громади віднайшло альтернативу. На підставі наказу №28 відділу освіти, культури, молоді та спорту Лисецької селищної ради від 13 березня 2023 року «Про створення відокремлених навчальних приміщень Лисецького  закладу дошкільної освіти «Сонечко» з 1 квітня 2023 року на базі  вільних приміщень Лисецького ліцею почав свою роботу заклад дошкільної освіти «Сонечко». Для створення комфортних умов для 100 дошкільнят (4 групи) селищною радою виділено 3 мільйони 395 тисяч гривень: 2 199 800 - капітальний ремонт приміщень; 259 300 - заміна дверей; 239 900 - обладнання; 199 900 - ремонт електромереж; 99 000 -  ігровий майданчик; 99 000 - огорожа; 99 000 - павільйони; 200 000 - благоустрій. Старання виконавців робіт, а ще більше прагнення місцевої влади створити належні умови для здобуття дітьми освіти оцінили всі, хто побачив перетворення приміщень у яскраву Країну дитинства. Мрії – здійснюються, коли в них вірити та хотіти утілити запевнив голова Лисецької територіальної громади Анатолій Лущак, який у День святого Миколая завітав на садкове свято разом зі своїми заступником Іваном Говерою, секретарем ради Галиною Матієшин, начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Світланою Шарабуряк та працівниками апарату селищної ради. Порадів за місцеву малечу, яка тут виховуватиметься під наставництвом вихователів, наш побратим та партнер – війт ґміни Ленчица Республіка Польща Яцек Роґожіньські.
Анатолій Лущак подякував апарату ради та депутатському корпусу, начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Світлані Шарабуряк, керівнику ЗДО «Сонечко» Ірині Зорій та усім платникам податків громади за можливість навіть у воєнний час, коли пріоритетом є захист країни, утілювати такі соціально значимі проєкти та вкладати кошти у наших дітей – майбутнє української держави. 
Просторі групи, яскраві іграшки, сучасні меблі та привітний персонал ЗДО «Сонечко» чекає допитливу малечу, яка на святковому дійстві з нагоди свята Миколая переконала усіх дорослих вірити у диво.

Відео події можна переглянути на YouTube-каналі Лисецької громади за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=-8ula8Sw-AI.