У Лисецькій школі мистецтв відбувся черговий випуск

Новини Освіта 4 червня 2024
Директор школи Марія Говзан вручила свідоцтва про закінчення школи шістьом випускникам: Аліні Блисі, Ілоні Волосянко, Марії Феденько, Олександру Загурському, Уляні та Олегу Федорчакам. Вона відзначила, що впродовж навчання хлопці й дівчата наполегливо оволодівали музичною грамотою, грою на улюблених інструментах, успішно склали випускні іспити, не раз демонстрували своє вміння на концертах, брали участь у міжнародних і всеукраїнських конкурсах та фестивалях, ставали їх переможцями й призерами. Не всі з них у майбутньому будуть професійними музикантами, але на все життя збережуть любов до музики.
Селищний голова Анатолій Лущак подякував дирекції школи, викладачам за те, що вклали душу, працю у своїх вихованців; батькам, які підтримали й допомогли розвинути дитячі таланти. Він зауважив, що юні музиканти гідно представляють Лисецьку громаду й своїми завзяттям, старанням більше роблять для неї, ніж деякі дорослі.
Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Світлана Шарабуряк заявила, що, крім свідоцтва про закінчення Лисецької школи мистецтв, випускники отримали набагато вищий статус – статус переможця: «Ви перемогли лінь, страшного монстра сучасності – соціальні мережі; того черв’ячка в середині, який щоразу, коли сідали вчити уроки, казав: порви геть оті ноти, розтрощи той інструмент і йди гуляти – ви цього не зробили. Тому бажаю, щоб статус переможця супроводжував у житті, а та іскорка, подарована Богом, зігрівала не тільки вас, а й усіх навколо».
Одна з випускниць – Ілона Волосянко – зараз перебуває в Канаді, тому завершувала навчання на бандурі дистанційно. Її батько, Олег Волосянко, який 25 років тому закінчив Лисецьку музичну школу,  подякував викладачам за їх титанічну працю, а селищній раді – за створення комфортних умов для учнів. Він звернувся до випускників з проханням розвиватися в музиці, бо вона ще не раз знадобиться їм у житті.