ДО ДІТЕЙ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАВІТАВ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

Новини Освіта 6 грудня 2023
Позитивними емоціями святковим настроєм, теплом та турботою були зігріті учасники заходу "Святий Миколай іде до дітей", який напередодні Дня святого Миколая благодійна організація "БФ "Карітас Лисець УГКЦ", гуманітарна неурядова організація "Terre des hommes" за сприяння Лисецької селищної ради провели у Будинку культури села Старий Лисець.
Дітям з обмеженими функціональними можливостями, діткам-сиротам та дітям, позбавленим батьківської опіки та піклування, діткам військовослужбовців, які загинули та пропали безвісти, дітям з родин, котрі опинилися у складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщеним дітям, які разом зі своїми родинами знайшли прихисток та тимчасове помешкання в нашій громаді, чудову програму з різними дійствами та іграми запрезентували фахівці-психологи із вище названої гуманітарної неурядової організації Костянтин Бугаєвський та Оксана Мельник, асистенти захисту прав дитини Іванна Новак та Валерій Форсюк. 
Спостерігали за дійством і були його учасниками представники місцевого осередку «Карітас» отці Федір Бойко та Василь Скурчанський, тішилися активністю своїх підопічних начальник служби у справах дітей Лисецької селищної ради Наталія Данилюк та керівник Центру надання соціальних послуг Любов Бойко. На завершення святкового заходу Миколай роздав 150 солодких пакунків. Отримуючи таку увагу та солодкі подарунки кожна дитина відчула опіку, відчула, що наша територіальна громада, організатори та співорганізатори не залишилися байдужими та за прикладом Святителя Миколая зробили справжнє диво. Саме його у переддень свята Миколая чекає кожна дитина. 
*
Напередодні Дня святого Миколая для вихованців закладу дошкільної освіти "Малятко" та школярів 1-4 класів Старолисецького ліцею помічником Чудотворця стало товариство з обмеженою відповідальністю "Акріз-Захід", яке передали 320 солодких пакунків, 50 подарунків для Лисецького ЗДО "Сонечко" придбала Лисецька селищна рада.