ШКОЛЯРІ ЛИСЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ БАСКЕТБОЛЬНОЇ ПЕРШОСТІ

Освіта Спорт 18 грудня 2023
15 грудня в рамках традиційних міжшкільних спортивних змагань Лисецької територіальної громади, зорганізованих відділом освіти, культури, молоді та спорту Лисецької селищної ради задля виявлення кращих команд навчальних закладів, залучення учнівської молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, популяризації ігрових видів спорту, на базі Лисецького ліцею відбулася баскетбольна першість. 
Під час сутичок ліцеїсти Старого Лисця, Лисця та вихованці Стебницької гімназії продемонстрували рухові навички, швидкість та спритність, кидки, паси та техніку володіння м’ячем, засвоєні під наставництвом своїх вчителів фізичної культури. А ще учасники та й уболівальники оцінили перетворення спортивної зали. Бо після проведених капітальних ремонтів більшості навчальних кабінетів та інших приміщень Лисецький ліцей отримав також сучасний стильний спортивний простір для проведення уроків фізичної культури та змагань.   
Серед школярів 6-9 класів тріумфатором баскетбольних змагань стала збірна Старолисецького ліцею, друге місце посіла команда Лисецького ліцею, третіми стали учні Стебницької гімназії.
У старшій віковій групі, де змагалися учні 10-11 класів, найвправнішими у кошиківці були господарі – лисецькі ліцеїсти, друге місце посіла учнівська збірна Старолисецького ліцею. 
Переповнені емоцій від змістовних баскетбольних періодів, результативних вкидань та таких бажаних для заліку очок, переможці та призери даних вікових груп отримали заслужені кубки. 
Нагадаємо, що 24 листопада вже визначилися переможці та призери волейбольних змагань. В рамках міжшкільних спортивних змагань Лисецької громади на школярів ще очікує першість із шахів та шашок. Вже навесні учнівство громади братиме участь у спортивних конкурсах та естафетах, візьме участь у мініфутбольній та футбольній першостях.

Відео події можна переглянути на YouTube-каналі Лисецької громади за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=h0WT4a8Rv0A.