У Лисецькій громаді відзначили грамотами і преміями дітей, які досягли успіхів у навчанні, творчості, спорті

Новини Освіта 31 травня 2024
В Будинку культури Старого Лисця відбулося свято-зустріч з обдарованою учнівською молоддю. Цей традиційний для громади захід третій рік поспіль проходив в умовах воєнного стану, тож на початку його учасники пом’янули всіх, чиє життя забрала війна. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять вісьмох військовослужбовців-жителів громади, які загинули, боронячи від ворога Українську державу, її громадян. 
Селищний голова Анатолій Лущак привітав учнів та їх наставників із цим своєрідним святом дитячих досягнень, подякував за вчительську професійну роботу, школярам – за невтомну працю над собою, їх батькам – за турботу та підтримку юних талантів. Він вручив грамоти та премії від селищної ради переможцям і призерам обласного та районного етапів всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Заступник селищного голови Іван Говера, керівники структурних підрозділів Надія Самойленко, Тетяна Гаєва, Світлана Шарабуряк вручили нагороди педагогам Лисецького та Старолисецького ліцеїв, Стебницької гімназії, які підготували переможців і призерів олімпіад та конкурсів, кращим учням школи мистецтв, їх викладачам, успішним спортсменам та їх наставникам. Обдаровані діти привітали учасників свята пісенними творами.
Звертаючись до педагогів, учнів, їх батьків, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Світлана Шарабуряк згадала вислів австрійського психотерапевта Віктора Франкла, який пережив фашистські концтабори: «Першими здалися ті, які думали, що все закінчиться дуже швидко; другими – ті, хто думали, що це не закінчиться ніколи; вижили тільки ті, які не плакали за минулим, не заглядали далеко в майбутнє, а займалися щоденною рутинною працею. От для того, щоб ми всі могли щасливо святкувати нашу Перемогу, зобов’язані займатися своєю щоденною рутинною працею – вчити і навчатися!»

Відео на офіційному YouTube-каналі селищної ради: https://www.youtube.com/watch?v=5e2Tg2YK2eI