У Будинку культури Старого Лисця відбувся тематичний концерт «Поклін вам, матері великого народу!»

Новини 14 травня 2024

Святкова програма, присвячена Дню матері, розпочалася з ушанування пам’яті мешканців Лисецької громади, які загинули на російсько-українській війні. Селищний голова Анатолій Лущак подякував їх матерям за те, що народили і виростили справжніх Героїв.

«Важкий час сьогодні для всіх українців, але найважче матерям, які переживають за своїх дітей, що на фронті боронять Україну, моляться, аби вони повернулися додому живими, а тим більше тим, хто втратив сина чи доньку на війні, – сказав керівник громади, вручаючи матерям загиблих воїнів квіти. – Такі букети мали би вам подарувати нині сини, але, на жаль, не судилося: вони, напевно, спостерігають за нами з небес».

До привітань із Днем матері приєднався парох церкви Собору Пресвятої Богородиці і Йосифа Обручника о. Іван Шевчук, який зауважив, що травень присвячений Божій Матері, нашій небесній Неньці, і це справжнє українське свято. Під час війни воно дуже зворушливо відбувається, серце щемить, коли вітають матерів-героїнь, чиї сини полягли на полі бою.

У концертній програмі виступили: вокальний ансамбль «Відлуння майбутнього», юні вокалісти Яна Дем’янів, Вероніка Ткачук, Злата Луцик, Єва Окунь, Софія Гуменяк, Вікторія Волосянко, Ангеліна Говзан (керівник – Тетяна Федоришин), фольклорний колектив «Родина» і вокальний колектив «Ексклюзив» під керівництвом Василя Гарбуза, колектив «Стебничанка» (керівник – Роман Мантуляк), Марія Говзан, Василь Гарбуз, Тетяна Говзан, Анастасія Ткачук, Соломія Волосянко, учні Старолисецького ліцею Денис Ониськів і Мирослава Кіндрат та вихованці дитячого садка «Малятко». Ведучими свята були Мар’яна Удуд і Вікторія Гуменяк.